سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اضافه شدن پک جدید و استثنایی به بسته کامل سوالات ادوار گذشتهMCHE

ارسال شده گروه دکتر دشتی در 88/12/24:: 7:44 عصر

با سلام
ضمن عرض تبریک سال نو به کلیه دوستان عزیز، به مناسبت فرا رسیدن این ایام شاد و فرخنده پک کاملا جدید و استثنایی که پس از صرف وقت بسیار زیاد تهیه شده است به مجموعه کامل قبلی ما که شامل به روزترین سوالات ادوار گذشته آزمون MCHE بود، اضافه شد. این پک کاملا استثنایی نه تنها برای آزمون MCHE بلکه برای آزمون های TOLIMO ، تافل PBT ، تافل IBT و MHLE نیز بسیار بسیار مفید و مثمر ثمر می باشد.هم اکنون با اضافه شدن این پک جدید، بسته کامل ما نه تنها برای آزمون MCHE بلکه برای آزمون های تافل PBT و IBT و همین طور آزمون TOLIMO نیز مفید می باشد و کمک شایانی به دوستانی که می خواهند در یکی از این آزمون ها شرکت کنند ارائه می کند و راه را برای قبولی این عزیزان هموار می نماید. شایان ذکر است که با اضافه شدن این پک جدید، بسته با همان قیمت قبلی در اختیار عزیران قرار می گیرد.
و این پک جدید به عنوان هدیه و عیدی به دوستان عزیزی که از ما خرید می نمایند تقدیم می گردد.ضمن این که دوستانی که تا 15 فروردین اقدام به سفارش مجموعه ما نمایند، تخفیف ویژه نوروز (10 درصد تخفیف نسبت به قیمت اعلام شده در سایت) نیز به ایشان تعلق خواهد گرفت.
برای آگاهی از جزئیات بسته کامل و جامع سوالات ادوار گذشته آزمون MCHE به همراه پک جدید به لینک زیر مراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات تفصیلی و سفارش بسته کامل با ما با شماره 09381339002، دشتی تماس حاصل فرمایید.
http://mchetest.ir/1240486.htm

به امید سالی سرشار از موفقیت برای شما دوستان عزیز


پاسخ به سوالات متداول درباره آزمون MCHE

ارسال شده گروه دکتر دشتی در 88/11/3:: 2:1 عصر

 در این پست به برخی از سوالات متداول که برای بسیاری از متقاضیان آزمون MCHE مطرح است پرداخته می شود:
آزمون MCHE  چند وقت یک بار برگزار می شود ؟
این آزمون معمولا هر دو ماه یکبار برگزار می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید و یا به محض اعلام تاریخ جدید از همین وبلاگ مطلع شوید.                        
 http://www.iranscholarship.net/language/mche87.htm     
 - چه مهارت هایی در آزمون مورد سوال قرار می گیرد؟ تعداد سوال هر بخش (مهارت) چند عدد می باشد؟
این آزمون شامل سه بخش می باشد که عبارتند از: بخش شنیداری(Listining)، بخش گرامر(Structure) و بخش درک مطلب (Comprehension
).
در این آزمون سه دفترچه سوال به شرح زیر توزیع می گردد:
دفترچه اول شامل 30 سوال شنیداری می باشد.در این بخش مکالمه های کوتاه از بلند گو بخش می شود و در انتهای هر مکالمه سوالی پرسیده می شود که باید پاسخ مربوطه را از بین چهار گزینه موجود برای هر سوال از دفترچه انتخاب کرده و در پاسخ نامه علامت یزنید.این عمل برای هر سوال تکرار می شود(پس از هر مکالمه و سوال مدت کوتاهی برای پاسخ دادن داده می شود)  مدت زمان پاسخگویی به این قسمت 15 دقیقه می باشد.
دفترچه دوم حاوی 30 سوال گرامر می باشد که دارای 15 سوال به صورت جای خالی وبه شکل چهار گزینه می باشد و 15 سوال به صورت یافتن  ساختارغلط در جمله می باشد که زیر چهار کلمه یا عبارت خط کشیده شده است و شما باید گزینه غلط را در پاسخ نامه علامت بزنید. مدت زمان پاسخ گویی به این بخش 20 دقیقه می باشد.
دفترچه سوم حاوی چهار متن درک مطلب می باشد که برای هر کدام 10 سوال در نظر گرفته می شود که شما باید با توجه به متن به این سوالات پاسخ دهید در بین این سوالات، سوالات مربوط به معانی کلمات نیز یافت می شود که کلمات از داخل همان متن انتخاب می گردند. زمان پاسخ گویی به این بخش 45 دقیقه می باشد.
- آیا در آزمون MCHE
نمره منفی وجود دارد؟
خیر، در این آزمون نمره منفی لحاظ نمی گردد.
- نمره قبولی در این آزمون چند است؟
نمره قبولی در این آزمون 50 به بالا است. که البته در مواردی با توجه به دانشگاه مورد نظر متغیر و بین 45 تا 75 می باشد.
- اعلام نتیجه آزمون چند روز پس از آن می باشد؟
معمولا اعلام نتیجه آزمون به صورت اینترنتی 20 روز پس از آزمون می باشد و مدرک اعطایی با مهر وزارت علوم (کارنامه کامل) 40 تا 50 روز پس از آزمون در اختیار داوطلب قرار می گیرد. که در تهران با مراجعه به وزارت علوم و در شهرستان ها با مراجعه به مرکز آزمون می توان آن را دریافت کرد. 
شایان ذکر است که کلیه سوالات آزمون به صورت چهارگزینه ای می باشد.

با مطالعه بسته ما شامل سوالات ادوار گذشته و منابع واقعی این آزمون، راه قبولی خودتون رو هموار کرده اید. کسانی که بسته آموزشی ما شامل سوالات ادوار گذشته و نمونه سوالات واقعی رو مطالعه کرده اند در آزمون موفق بوده اند در حقیقت منابع ما راه موفقیت در این آزمون را هموار کرده است.  برای آشنایی کامل با این بسته و قیمت آن با ما تماس بگیرید.
شماره تماس با ما: 09381339002 ، دشتی
پست الکترونیک:
md.dashti@yahoo.com
لینک توضیح در مورد این مجموعه
http://mchetest.ir/1240486.htm


معرفی مجموعه کامل و جامع تست های ادوار گذشته آزمون(MSRT(MCHE

ارسال شده گروه دکتر دشتی در 88/9/6:: 6:49 عصر

سلام. دوستان عزیز از این پس فعالیت ما در سایت زیر خواهد بود. جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات و همچنین تهیه بسته های سوالات ادوار گذشته و شرکت در آزمون های آنلاین به لینک زیر(سایت ما) مراجعه نمایید:

www.msrtdrdashti.ir


برای ورود به سایت یا ازآدرس بالا استفاده کنید و یا اینجا(گروه زبان دکتر دشتی)  کلیک کنید.


(به روز رسانی شده در آبان ماه 98)

بسته شماره 1(بسته ویژه آزمون MSRT): بسته کامل و جامع سوالات ادوار گذشته آزمون  (MSRT (MCHE و بانک سوالات شامل:
مجموعه تست های شنیداری آزمون های  (MSRT (MCHE گذشته با پاسخ به همراه منابع شنیداری جدید آزمون و بانک سوالات جدید و فایل های صوتی مربوطه  و به همراه اولویت بندی مطالعه، ترجمه سوالات و گزینه ها به فارسی
مجموعه تست های گرامر آزمون های  (MSRT (MCHE گذشته با پاسخ تشریحی به همراه منابع گرامر جدید آزمون و بانک سوالات جدید و به همراه اولویت بندی مطالعه و به همراه پاسخ تشریحی
مجموعه  درک مطلب آزمون های  (MSRT (MCHE گذشته با پاسخ به همراه منابع جدید درک مطلب و بانک سوالات جدید و به همراه اولویت بندی مطالعه و ترجمه متن ها و سوالات درک مطلب ها

به همراه راهنمای استفاده از بسته و نحوه مطالعه هر بخش و همچنین تکنیک های پاسخ دهی به بخش درک مطلب

قیمت این مجموعه:194000 تومان
نحوه دریافت: از طریق پست پیشتاز. البته بسته به محل اقامت شما راه های سربع تری حتی در ایام تعطیل نیز برای ارسال وجود دارد.

 بسته شماره 2 (بسته ویژه آزمون تولیمو): بسته کامل و جامع سوالات واقعی ادوار گذشته آزمون تولیمو (TOLIMO) و بانک سوالات شامل:
مجموعه تست های شنیداری واقعی آزمون های تولیمو  با پاسخ به همراه منابع شنیداری آزمون شامل شنیداری کوتاه و بلند و به همراه فایل صوتی، اسکریپت و ترجمه سوالت و گزینه ها
مجموعه تست های گرامر آزمون های تولیمو گذشته با پاسخ تشریحی به همراه منابع گرامر جدید آزمون و بانک سوالات جدید و به همراه اولویت بندی مطالعه و به همراه پاسخ تشریحی
مجموعه تست های درک مطلب واقعی آزمون های تولیمو با پاسخ به همراه منابع درک مطلب آزمون
قیمت این مجموعه:195000 تومان
نحوه دریافت: از طریق پست پیشتاز. البته بسته به محل اقامت شما راه های سربع تری نیز برای ارسال وجود دارد.

بسته شماره 3 (بسته ویژه آزمون MHLE): بسته ویژه آزمون MHLE شامل:
سوالات سال های 95 و 96 و منتخبی از سوالات سال 97 به همراه جواب کاملاً تشریحی و ترجمه کامل درک مطلب ها و سوالات
به همراه:
بانک سوالات شنیداری ادوار گذشته آزمون به همراه فایل های صوتی، اسکریپت ها، ترجمه سوالات و گزینه ها (جدید)
قیمت این مجموعه: 193000 تومان
نحوه دریافت: از طریق پست پیشتاز. البته بسته به محل اقامت شما راه های سربع تری نیز برای ارسال وجود دارد.

بسته شماره 4 (بسته ویژه آزمون EPT): بسته ویژه آزمون EPT شامل:
منتخبی از سوالات ادوار گذشته با پاسخ کاملاً تشریحی و به همراه راهنما و تکنیک های مطالعه بخش درک مطلب
قیمت این مجموعه: 150000 تومان
نحوه دریافت: از طریق پست پیشتاز. البته بسته به محل اقامت شما راه های سربع تری نیز برای ارسال وجود دارد.


برای کسب اطلاعات تفصیلی و تهیه بسته های فوق الذکر با ما با شماره تلفن 09381339002، دشتی تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس
md.dashti@yahoo.com ایمیل بزنید.

جهت عضویت در کانال تلگرام ما اینجا کلیک کنید

(به روز رسانی شده در آبان ماه 98)


مقدمه

ارسال شده گروه دکتر دشتی در 88/9/6:: 12:56 عصر

 سلام
همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان جهت راهیابی به دروه های دکتری تخصصی در دانشگاه های سراسر کشور و یا دانشجویان پذیرفته شده در دوره دکترا که دارای نمره زبان مشروط می باشند مقید به گذراندن امتحانات زبان انگلیسی پیشرفته از قبیل TOEFEL,IELTS,TOLIMO,MCHE و یا آزمون های ورودی دانشگاه های تربیت مدرس، تهران، اصفهان و... می باشند.
یکی از معتبرترین این آزمون ها که در تمامی دانشگاه ها در سطح کشور نمره 50 به بالای آن جهت ورود به دروه دکتری قابل قبول می باشد و توسط اداره کل بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری بر گزار می گردد آزمون MCHE می باشد.
با توجه به اینکه برای این آزمون منابع خاص و مشخصی وجود ندارد اکثر شرکت کنندگان برای اولین بار از موفقیت چشمگیری برخوردار نمی شوند. اما اگر با این آزمون آشنائی داشته باشید متوجه شده­اید که متن های درک مطلب و  شنیداری اغلب عینا تکراری هستند. و  سوالات مربوط به بخش گرامر نیز تا حد زیادی تکراری هستند .همین امر ما را بر آن داشته که تصمیم به جمع آوری متن ها با صرف وقت و هزینه بسیار کنیم تا در صورت درخواست در اختیار علاقمندان قرار گیرد.
امتحان­های دوره گذشته این ازمون نشان داده که متن های درک مطلب آزمون  اغلب از بین حدود 75 (15 سری، هر سری شامل 5 درک مطلب) که گرداوری شده می باشند و همچنین دوره های شنیداری نیز از بین مجموعه شنیداری جمع آوری شده می باشد.و سوالات بخش گرامر نیز تا حد زیادی از بین مجموعه گرد آوری شده می باشد.


<      1   2   3   4   5      بازدید امروز: 137 ، بازدید دیروز: 179 ، کل بازدیدها: 591890
پوسته‌ی وبلاگ بوسیله Aviva Web Directory ترجمه به پارسی بلاگ تیم پارسی بلاگ